Kontakt

10-088 Olsztyn,
ul. Sikorskiego 25A
tel.: : +48 89 533 99 07
fax: : +48 89 533 99 08
e-mail: biuro@spedtrans.net

NIP: PL 739-386-21-03 , REGON: 281526738
TIMOCOM: 85998 , TransID: 90951

Osoby do kontaktu

Tomasz Żarczyński

Spedytor

kom.: 512 138 293
tel.: 89 533 99 07
e-mail: t.zarczynski@spedtrans.net

Sławomir Szwed

Spedytor

kom.: 530 114 137
tel.: 89 533 99 07
e-mail: s.szwed@spedtrans.net

Ewa Kiełbasa

Spedytor

tel.: 89 533 99 07
kom.: 506 115 041
e-mail: e.kielbasa@spedtrans.net

Bożena Kołakowska Wieremiej

Spedytor

kom.: 690 049 893
tel.: 89 533 99 07
e-mail: b.wieremiej@spedtrans.net

Elżbieta Truchanowicz

Spedytor

kom.: 512 149 343
tel.: 500 301 096
e-mail: e.truchanowicz@spedtrans.net

Ewelina Domalczuk

Spedytor

kom.: 530 137 837
tel.: 500 301 096
e-mail: e.domalczuk@spedtrans.net

Iwona Kondrat

Spedytor

tel.: 89 533 08 20
kom.: 690 828 163
e-mail: i.kondrat@spedtrans.net

 

Anna Bogdańska

Spedytor

tel.: 89 533 99 07
kom.: 505 506 555
e-mail: a.bogdanska@spedtrans.net

Justyna Chudzik

Spedytor

tel.: 89 533 99 07
kom.: 512 117 153
e-mail: j.chudzik@spedtrans.net

Anna Pawelczyk

Spedytor

tel.: 89 533 08 20
kom.: 506 115 041
e-mail: a.pawelczyk@spedtrans.net

Michał Sostek

Spedytor

kom.: 518 183 925
e-mail: m.sostek@spedtrans.net

Sylwia Zielińska

Spedytor

kom.: 506 115 148
e-mail: s.zielinska@spedtrans.net

 

Monika Deptuła

Spedytor

tel.: 89 533 99 07
kom.: 570 005 849
e-mail: m.deptula@spedtrans.net

Kamila Gizowska

Administracja

tel.: 89 526 43 51
e-mail: k.gizowska@spedtrans.net

Agent Celny

Agent Celny

tel. 89 526 43 51
e-mail: biuro@spedtrans.net

Anna Gizowska

Prokurent


e-mail: a.gizowska@spedtrans.net

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie dostosowując serwis do Państwa indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. W każdym momencie możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zaakceptuj Więcej informacji